Ecaterina Ghelas

Șef Departament standardizare
ecaterina.ghelas@standard.md

 

Tel: 022 905 302

Elena Țimbaliuc

Expert standardizare

Vera Țurcanu

Specialist standardizare
vera.turcanu@standard.md

 

Tel: 022 905 322

Eugenia Nicolaenco

Manager baza de date
eugenia.nicolaenco@standard.md

 

Tel: 022 905 316

Gheorghe Gangura

Expert standardizare

Rodica Siloci

Specialist standardizare
rodica.siloci@standard.md

 

Tel: 022 905 324

Andrian Dumeniuc

Specialist standardizare

Ana Gavril

Operator baza de date
ana.gavril@standard.md

 

Tel: 022 905 316

Angela Hîncu

Expert standardizare
angela.hincu@standard.md

 

Tel: 022 905 323

Elisaveta Gîlcă

Specialist standardizare
elizaveta.gilca@standard.md

 

Tel: 022 905 324

Lilia Luncă

Redactor
lilia.lunca@standard.md

 

Tel: 022 905 315

Irina Mustea

Șef CBSS
irina.mustea@standard.md

Tel: 022 905 325

Aliona Chihai

Consultant
aliona.chihai@standard.md

Tel: 022 905 307

Lena-Maria Istrate

Consultant

Tatiana Crotic

Șef DCRE

Alina Caradja

Specialist comunicare

Mihaela Slobozenco

Specialist relații externe

Ivan Pascal

Designer
ivan.pascal@standard.md

Tel: 022 905 316

Parascovia Botezatu

Contabil-șef

Valeriu Luniov

Administrator clădire

Mihaela Verdeș

Manager oficiu

Nadejda Diaconu

Manager sisteme integrate

Tel: 022 905 306